Producenci
Pistolet wiatrówka Glock 17 blowback BB/diab 4,5mm (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Rodzaj śrutu | Diabolo (grzybek, płaski lub szpic)/Kulka stalowa 4,46 mm BB's |
| Ilość szyn montażowych | 1 |
| Magazynek na naboje | 8 naboi |
| Prędkość początkowa | 130 m/s |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 795 g |
| Materiał | |
| Materiały | Polimer Metal |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
Gwarancja 3 miesiące