Producenci
Pistolet wiatrówka RANGER 1911 M45A1 CQBP k.4,5BBs 21-strz. METAL SLIDE KWC (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kaliber | 4,5 mm |
| Łoże | Polimerowe |
| Typ wiatrówki | CO2 |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,5 mm (.177) BB |
| Pojemność magazynka | 21 szt. |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalna prędkość | 130 m/s |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Gwarancja 24 miesiące