Producenci
Pistolet wiatrówka Red Alert RD-1911
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| (cdm) Liczba pocisków | 20 |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Producent | GAMO |
| Rodzaj śrutu | BB |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Prędkość początkowa | 131 m/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 790 g |
| Długość produktu | 229 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Stal Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące