Producenci
Pistolet wiatrówka S&W kal. 4,46mm BB Ekp<17J (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Energia wylotowa | Do 10 J |
| Łoże | Polimerowe |
| Kaliber | 4,46 mm |
| Szyna | 22 mm |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,46 mm BB's |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Pojemność magazynka | 1 szt. |
| Kraj produkcji | Hiszpania |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalna prędkość | 120 m/s |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 192 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Materiał | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiał korpusu | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
Gwarancja 24 miesiące