Producenci
Plafon Activejet AJE-GENUA 3xE27 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Kolor szkła | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Średnica | 39,5 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować w miejscach o wysokiej wilgotności. Produkt nie jest zabawką, trzymać z dala od dzieci. Przed wymianą żarówki upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. |
| Lampy | |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Liczba żarówek | 3 szt. |
| Lampy | 12 W |
| Łączna moc | 36 W |
Gwarancja 24 miesiące