Producenci
Plafon LED Activejet AJE-GIOVANNI 40W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie | 220-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Czas rozruchu | 1000 ms |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 51 cm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować w miejscach o wysokiej wilgotności. Produkt nie jest zabawką, trzymać z dala od dzieci. Przed wymianą żarówki upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. |
| Lampy | |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Strumień świetlny | 5000 lm |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Łączna moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 60 szt. |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Żywotność żarówki | 30000 h |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące