Producenci
Plafon sufitowy LED Activejet AJE-KAMA 24W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje | Brak możliwości wymiany źródła światła |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor szkła | Biały |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Moc | |
| Czas rozruchu | 1000 ms |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Moc | 24 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 40 cm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed wymianą żarówki upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. Nie instalować w miejscach o wysokiej wilgotności. Produkt nie jest zabawką, trzymać z dala od dzieci. |
| Lampy | |
| Łączna moc | 24 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Liczba żarówek | 30 szt. |
| Strumień świetlny | 2580 lm |
| Temperatura koloru | 4000 K |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
Gwarancja 24 miesiące