Producenci
Plafon sufitowy LED Activejet AJE-MOON 24W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor szkła | Wielo |
| Materiał obudowy | Metal Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | Salon Pokój dziecięcy Jadalnia Sypialnia |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Średnica | 38 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować w miejscach o wysokiej wilgotności. Produkt nie jest zabawką, trzymać z dala od dzieci. Przed wymianą żarówki upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. |
| Lampy | |
| Strumień świetlny | 1920 lm |
| Łączna moc | 24 W |
| Temperatura koloru | 4000 K |
Gwarancja 24 miesiące