Producenci
Plafon wisząca Activejet AJE-IRMA 3P (E27) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalne Sypialnia Salon |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor szkła | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Styl oświetlenia | Nowoczesny |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Napięcie | 230 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Lampy | |
| Maksymalna moc wymiennej żarówki | 40 W |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Liczba żarówek | 3 szt. |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
Gwarancja 24 miesiące