Producenci
Plastikowa obudowa instalacyjna, natynkowa, IP65, 1 rząd, 12 modułów (PHS 12T)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| W zestawie szyna DIN | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ montażu | Montaż natynkowy |
| Zamykane | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Ilość modułów | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 256 mm |
| Szerokość produktu | 319 mm |
Gwarancja 24 miesiące