Producenci
Plastikowy lunch box Dinos ZWILLING Fresh & Save 36814-501-0 500 ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Model | Pojemnik próżniowy na żywność |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 0,5 l |
| Motyw | Kuchnia i jedzenie |
| Kolekcja | Fresh & Save |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Producent | Zwilling |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wolny od BPA | Tak |
| Kolorystyka | Obraz |