Producenci
Plastikowy lunch box ZWILLING Fresh & Save 36801-318-0 1l biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Kolekcja | Fresh & Save |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 1 l |
| Motyw | Kuchnia i jedzenie |
| Zalecany wiek | Dla dorosłych i dzieci |
| Model | Pojemnik próżniowy na żywność |
| Producent | Zwilling |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Głębokość produktu | 217 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Wolny od BPA | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Biały |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące