Producenci
Platforma Intel NUC BXNUC10I3FNKN2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Model procesora | i3-10110U |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 42,6 GB/s |
| Cache procesora | 4 MB |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 25 W |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,1 GHz |
| Nazwa kodowa procesora | Comet Lake |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazdo wymienialnej karty pamięci | SDXC with UHS-II support |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Ilość slotów DIMM | 2 |
| Przepustowość pamięci | 42,6 GB/s |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Komputer mini typu barebone |
| Status | Launched |
| Obudowa | UCFF |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| ARK ID | 214611 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Zasilacz zewnętrzny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I219-V |
| Wydajność | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Gniazdo procesora | BGA 1528 |
| Czujnik podczerwieni Consumer IR | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G157815L2 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Nie |
| Format płyty głównej | UCFF |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera procesor | Intel® Core™ i3-10110U Processor (4M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Konfiguracje PCI Express | 4x1 1x4 1x2+2x1 2x2 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Intel® Rapid Storage Technology | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 7 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ilość portów wewnętrznych USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć) | 2242/2280 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Grafika | HDMI 2.0b; USB-C (DP1.2) |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość złącz SATA III | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Procesor ARK ID | 196451 |
| Napięcie wejściowe DC | 19 V |
| Data premiery | Q2'21 |
| Dodatkowe nagłówki | CEC, 2x USB2.0, FRONT_PANEL, RGB |
| Ilość gniazd SATA | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
Gwarancja 36 miesięcy