Producenci
Platforma Intel NUC BXNUC10I5FNHN2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 42,6 GB/s |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-10210U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 25 W |
| Grafika | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Gniazdo wymienialnej karty pamięci | SDXC with UHS-II support |
| Bez ECC | Tak |
| Ilość slotów DIMM | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Przepustowość pamięci | 42,6 GB/s |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | UCFF |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Komputer mini typu barebone |
| Status | Launched |
| ARK ID | 214591 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Zasilacz zewnętrzny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kontroler LAN | Intel® I219-V |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G157815L2 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
| Czujnik podczerwieni Consumer IR | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Format płyty głównej | UCFF |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® TSX-NI | Nie |
| Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Rapid Storage Technology | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SDXC SD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 2.5" |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, Serial ATA III |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 7 |
| Ilość portów wewnętrznych USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć) | 2242/2280 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Dodatkowe nagłówki | CEC, 2x USB2.0, FRONT_PANEL, RGB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Napięcie wejściowe DC | 19 V |
| Data premiery | Q2'21 |
| Ilość gniazd SATA | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy