Producenci
Platforma MSI Rack (1U) AMD S1102-02 Epyc 4004/4005 Ryzen 7000/9000 (4x 3,5"/2,5", 2xM.2, 2x10Gbe, IPMI, 1+1 450W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Pamięć | |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 UDIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 48 GB |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Moc | |
| Zasilanie | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 660 mm |
| Głębokość produktu | 43,5 mm |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" M.2 2.5 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
Gwarancja 12 miesięcy