Producenci
Platforma wibracyjna HMS SVP01 złota
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Plastik ABS Metal |
| Typ produktu | Przyrząd treningowy |
| Liczba programów | 10 |
| Ilość prędkości | 99 |
| Kolor produktu | Czarny Złoty |
| Liczba poziomów intensywności | 3 |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Moc | |
| Napięcie | 220 V |
| Moc | 180 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V / 100 - 120 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Warunki pracy | |
| Powierzchnia robocza | 460 x 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące