Producenci
Platforma wibracyjna HMS SVP07 niebieska
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Ilość prędkości | 99 |
| Liczba programów | 10 |
| Materiały | Plastik Żelazo |
| Typ produktu | Przyrząd treningowy |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Liczba poziomów intensywności | 3 |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 38,5 cm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 16 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące