Producenci
Plecak CamelBak M.U.L.E. 12 Dusty Olive
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń przednia |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Styl | Sportowy |
| Materiały | Nylon |
| Główny kolor produktu | Oliwkowy |
| Dostęp boczny | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pasy do przenoszenia | Kask |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) Bisphenol F (BPF) Bisfenol S (BPS) |
| Typ plecaka | Plecak sportowy |
| Odpinany pas biodrowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 580 g |
| Objętość | 12 l |
| Pojemność plecaka | 9 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące