Producenci
Plecak CamelBak Rogue Light 1 Red
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Regulowany pasek | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Materiały | Nylon |
| Dołączony system hydratacji | Tak |
| Cechy szczególne | pętla na latarkę, pompkę, Air SupportTm, uchwyt na kask, Quick Link, zakres dopasowania do tułowia :15-21" cale |
| Aktywność | Wędrówki |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pojemność wody | 2 l |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Pojemność | 5 l |
| Rozkładany | Tak |
| Rodzaj ramy | Ramka wewnętrzna |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita pojemność | 7 l |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Głębokość produktu | 180 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące