Producenci
Plecak CamelBak Women's M.U.L.E. 12 Charcoal/Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Cechy | |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Typ plecaka | Plecak kolarski |
| System wentylacji | Odpowietrznik |
| Materiały | Trykot |
| Pas biodrowy | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Pas piersiowy | Tak |
| Pasy do przenoszenia | Kask |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń przednia |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny Klamra |
| Dedykowane płci | Kobieta |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek Kieszeń na dokumenty Kieszeń na długopis Komora systemu nawadniającego Kieszeń na klucze |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Styl | Sportowy |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 790 g |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Rozszerzona pojemność | 12 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Pozostałe funkcje | |
| Dedykowana płeć | Damski |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące