Producenci
Plecak Deuter Flyt 20 litrów Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Etykieta SOS | Tak |
| Materiały | Poliamidowy |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna Kieszeń przednia |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Dołączony system hydratacji | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Regulacja pasów | Tak |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Aktywność | Wspinaczka górska |
| Konstrukcja | |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 900 mm |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Objętość | 20 l |
Gwarancja 24 miesiące