Producenci
Plecak Dicota Backpack COMMUTER 13-16
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Nieprzemakalność | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Główny kolor produktu | Kamuflaż |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Objętość | 16 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Materiały | Tkanina |
Gwarancja 24 miesiące