Producenci
Plecak Dicota Backpack Eco CORE 13-14.1" czarny D32027-RPET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty Kieszeń na długopis Kieszeń Airtag Kieszeń na telefon komórkowy |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Okres gwarancji | 30 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary komory na notebooka | 245 x 350 x 30 mm |
| Waga produktu | 780 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Objętość | 19 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiał | |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 100% |
| Materiały | Poliester |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy