Producenci
Plecak Dicota Backpack Spin 14-15.6" czarny D30575
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Główny kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Wodoodporność | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 265 x 380 x 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 42029291 |
| Materiał | |
| Materiały | Poliester |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy