Producenci
Plecak Dicota Eco Backpack BASE 13-14.1" czarny D30914-RPET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Typ obudowy | Plecak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary komory na notebooka | 250 x 45 x 350 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Objętość | 20 l |
| Waga produktu | 750 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 42029291 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy