Producenci
Plecak Gregory ALPINISTO 50 - LAVA BLACK (M)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Aluminium EVA Nylon |
| Maksymalne obciążenie | 23 kg |
| Nazwa koloru | Black Lava |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska |
| Konstrukcja | |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Ilość kieszeni | 7 kieszeni |
| Pas biodrowy | Tak |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Objętość | 50 l |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Rozmiar | M |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. |
Gwarancja 24 miesiące