Producenci
Plecak HIRO Turtle do notebooka 15.6" (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Poliester |
| Port USB | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ plecaka | Plecak podróżny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 0,8 kg |
| Głębokość produktu | 115 mm |