Producenci
Plecak Lenovo 15.6 Laptop Casual Backpack B210 Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 548 g |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy