Producenci
Plecak Lenovo 15.6” Laptop Everyday Backpack B515 Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny Szary |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy