Producenci
Plecak Lenovo Legion 15.6-inch Recon Gaming Backpack Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Wodoodporny |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 267 mm |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość opakowania | 495 mm |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |