Producenci
Plecak do laptopa Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515 GX40Q75215 (15,6"; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Główny kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na długopis |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Waga produktu | 700 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy