Producenci
Plecak do notebooka 13,3" RivaCase Alpendorf jednoramienny, szary, z materiału wodoodpornego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Całkowita pojemność | 12 l |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Wyposażenie plecaka | Boczna kieszeń na butelkę lub bidon |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H) | 250 x 345 x 30 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 450 g |