Producenci
Plecak do notebooka 15,6" RIVACASE Alpendorf czerwony, z materiału wodoodpornego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,6 cm (10.1") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna Kieszeń przednia |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 495 g |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 295 x 380 x 45 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 425 mm |