Producenci
Plecak dziecięcy Deuter Schmusebar
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń boczna x 2 |
| Kolorystyka | Wzór |
| Główny kolor produktu | Żółty |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Dedykowane płci | Dziewczyna/chłopak |
| Typ zamknięcia | Złączka na zatrzask Zamek błyskawiczny |
| Pas piersiowy | Nie |
| Typ produktu | Plecak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Objętość | 8 l |
| Waga produktu | 290 g |
| Długość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Powłoka PU Poliester |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące