Producenci
Plecak górski Gregory Alpinisto 28 LT, piton blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 14 kg |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Materiały | Aluminium Poliester Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) EVA Nylon |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Piton Blue |
| Konstrukcja | |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Ilość kieszeni | 4 kiesz. |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | S/M |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Objętość | 28 l |
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 0,9 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące