Producenci
Plecak górski Gregory Alpinisto 50 - lava black (L)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 23 kg |
| Materiały | Poliester EVA Aluminium Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Nylon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Aktywność | Wędrówki, Wspinaczka górska |
| Nazwa koloru | Black Lava |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Konstrukcja | |
| Pas biodrowy | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Ilość kieszeni | 7 kiesz. |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Objętość | 50 l |
| Rozmiar | L |
| Wysokość produktu | 810 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące