Producenci
Plecak górski Gregory Stout 35 - compass blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowana płeć | Męski |
| Materiały | Pianka Poliester Stal stopowa Nylon Materiał pochodzący z recyklingu |
| Aktywność | Wędrówki |
| Pokrowiec przeciwdeszczowy | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Konstrukcja | |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Pas piersiowy | Tak |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| System nośny VersaFit z możliwością regulacji | Tak |
| Komora na śpiwór | Tak |
| Perforowane, oddychające pasy naramienne i pas piersiowy z gwizdkiem ratunkowym | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 690 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Objętość | 35 l |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Gwarancja 24 miesiące