Producenci
Plecak komputerowy na kołach Samsonite Roader 55 cm Drifter Grey
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Uchwyt | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Organizer | Tak |
| Materiały | PET pochodzący z recyklingu |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rączka do ciągnięcia | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Pas biodrowy | Tak |
| Maksymalny rozmiar ekranu laptopa | 43,94 cm (17.3") |
| Ilość kieszeni wewnętrznych | 4 |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 2,26 kg |
| Objętość | 28 l |
| Wysokość produktu | 550 mm |