Producenci
Plecak lawinowy Berghaus Arrow 30L Rucksack czarno-czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wspinaczka górska, Wędrówki |
| Materiał | Poliester |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Liczba przegródek | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja | |
| W zestawie uprząż | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Pas biodrowy | Tak |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Poduszka powietrzna | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Objętość | 30 l |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Obwód talii | 76-140 cm |
| Długość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 745 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące