Producenci
Plecak miejski Gregory Nano 20 - hornet yellow
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Klamra Zamek błyskawiczny |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Nazwa koloru | Hornet Yellow |
| Materiały | 135D Poliester Pianka CLPE 210D Nylon 420D Nylon |
| Regulacja pasów | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna x 2 |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Główny kolor produktu | Żółty |
| Pas piersiowy | Tak |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Typ bocznej kieszeni | Kieszeń siatkowa |
| Pas biodrowy | Tak |
| Klamra mocująca | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Miejsce odpowietrzania | Obicie tylne |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| System hydracyjny H2O | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Pojemność | 20 l |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 499 g |
Gwarancja 24 miesiące