Producenci
Plecak miejski Gregory Rhune 28 l Carbon Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktywność | Wędrówki |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Plecak |
| Maksymalne obciążenie | 9 kg |
| Konstrukcja | |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na laptopa 15" |
| Materiały | Pianka EVA Poliester, Ripstop 135D Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Górna kieszeń Kieszeń boczna x 2 Kieszeń na ramieniu |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Objętość | 28 l |
| Waga produktu | 989 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące