Producenci
Plecak monterski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy Szary |
| Materiały | Poliester |
| Typ produktu | Plecak |
| Regulowany pas piersiowy | Tak |
| Ilość kieszeni zewnętrznych | 4 |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Ilość kieszeni wewnętrznych | 18 |
| Regulacja pasów | Tak |
| Przeznaczenie | Prace monterskie |
| Uchwyty | Tak |
| Typ zamka | Zamek błyskawiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 460 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące