Producenci
Plecak na laptop Samsonite Mysight 14,1" Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Cechy | |
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Ilość | 1 |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Typ obudowy | Plecak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Zamykane | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 900 g |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy