Producenci
Plecak na laptop Samsonite Mysight 14,1" Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty Kieszeń na telefon komórkowy Kieszeń na tablet |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Materiały | Poliester, Poliuretan |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Ilość | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 16,5 l |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 900 g |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy