Producenci
Plecak na laptop Samsonite Mysight 15,6" Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Cechy | |
| Typ obudowy | Plecak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 5% |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy Kieszeń na tablet |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 19 l |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Głębokość produktu | 160 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy