Producenci
Plecak na laptop Samsonite Mysight 17,3" Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiał pochodzący z recyklingu | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty Kieszeń na tablet Kieszeń na telefon komórkowy |
| Materiały | Poliester |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga i rozmiary | |
| Objętość | 25,5 l |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Grubość | 46 cm |