Producenci
Plecak na laptopa Samsonite Network 4 15.6" Space Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Materiały | Poliester, Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Maksymalny rozmiar ekranu laptopa | 39,62 cm (15.6") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Objętość | 20,5 l |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące