Producenci
Plecak na laptopa Samsonite Network 4 17.3" Space Blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Poliester pochodzący z recyklingu |
| Typ obudowy | Plecak |
| Maksymalny rozmiar ekranu laptopa | 43,94 cm (17.3") |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Główny kolor produktu | Ciemny Niebieski |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Objętość | 25 l |