Producenci
Plecak rowerowy CAMELBAK Hydrobak Light
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Nie zawiera | Bisfenol S (BPS) Bisfenol A (BPA) Bisphenol F (BPF) |
| Pas piersiowy | Tak |
| Aktywność | Rowerowa |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Regulacja pasów | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wentylacja | Tak |
| Pas biodrowy | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Pojemność | 2,5 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące