Producenci
Plecak skitourowy Gregory Targhee 32 - ALASKA BLUE (M)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nazwa koloru | Alaska Blue |
| Materiały | nylon 100D z recyklingu powłoką DWR bez PFAS Poliester Nylon EVA Materiał pochodzący z recyklingu |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Pojemność | 32 l |
| Aktywność | Wspinaczka górska, Wędrówki |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Maksymalne obciążenie | 16 kg |
| Konstrukcja | |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń Kieszeń na pasie biodrowym Kieszeń przednia |
| Materiał stelaża | Stal |
| Kieszenie na pasie biodrowym | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Waga produktu | 1,47 kg |
| Rozmiar | M |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszelkie zapięcia i zamki są dobrze zabezpieczone, aby uniknąć zgubienia zawartości. Regularnie sprawdzaj stan plecaka, zwłaszcza szwy i paski, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Unikaj przeciążania plecaka, aby zapobiec urazom pleców. |
Gwarancja 24 miesiące